افزایش سرعت وبسایت با افزونه W3 Total Cache

سرعت از معیار های اصلی یک وبسایت خوب و بهینه است . افزونه W3 Total Cache به شما در افزایش سرعت وبسایت تان کمک میکند .

در دنیایی امروز سرعت بارگذاری اطلاعات نقش اول در ایجاد ارتباط مناسب را داراست . در صورتی که وبسایت شما سرعت لود پایین دارد بدانید که حتی کاربرانی با اینترنت های پرسرعت را هم از دست داده اید . باتوجه به حجم مطالب ، گوناگونی ، مشابهت ها و وجود نوشته های مختلف در یک موضوع این انخاب را به کاربر میدهد که از صفحه ای دیدن کند که سریع او را به نتیجه برساند.

همچنین یک وبسایت سریع نمره سئو بالایی دریافت خواهد کرد و به صدر نتایج جستو جو خواهد رسید .

افزونه W3 Total Cache

W3-Total-Cache
W3 Total Cache

این افزونه وردپرس با ارائه‌ی فایل‌های فشرده‌سازی شده و کش در سیسستم کاربران وبسایت، به بالا رفتن سرعت لود سایت کمک می‌کند.

این افزونه با ۱ میلیون نصب و امتیاز ۴.۵ را میتوان به عنوان بهترین افزونه کش وردپرس و افزایش سرعت وردپرس نام برد .

speed-up-whit-W3-Total-Cache
Speed Up

از جمله کار هایی که این افزونه انجام میدهد میتوان به کش کردن اطلاعاتی که تغییر اساسی نمی یابند اشاره کرد . همین امر باعث افزایش سرعت لود شدن وبسایت شما میشود .

ویژگی های افزونه W3 Total Cache

از جمله ویژگی های جالب این افزونه به موارد زیر میتوان اشاره کرد .

  • میتوانید کش کردن را برای برگه ها و صفحه پست ها انتخاب کنید .
  • میتوانید صفحه اصلی را کش یا از کش شدن آن جلو گیری کنید .
  • کش SSL برای در خواست های که به SSL شما ارسال میشود .
  • پشتیبانی برای سرعت بخشید به وبسایت شما در مبایل با تکنولوژی AMP
  • نمایش آمار ذخیره سازی کش رو سیستم کاربران به شما
  • و ویژگی های مختلف امنیتی

تگ H2 چیست و چه استفاده هایی دارد ؟

تگ ها عنوان بندی هایی است که شما با یک تا چند کلمه تلاش میکنید عنوان مطلبی را به خواننده نمایش دهید تا خواننده شِمای کلی از مطلب را به دست آورد .

از تگ H2 میتوان به عنوان مهم ترین تیتر درون محتوایی نام برد که در دریافت نمره خوب سئو مطالب شما تاثیر بسزایی دارد چون این تگ خوانش را برای خواننده راحت تر میکند.

ممکن است شما در یک مطلب در مورد موضوع مد نظر خواننده توضیح های بسیاری داده باشید که یا خواننده آنهارا از قبل بداند و یا اصلا نیازی به انها نداشته باشد بلکه قسمت خواسی از مقاله یا نوشته شما مد نظر او باشد . پس میتوان با جداسازی به تگ های مختلف و در موضوع های مرتبط به پاراگراف آن را برای خواننده قابل دسترس تر کنید .

تاثیر تگ H2 در سئو

ساختار محتوا تاثیر بسزایی بر سئو سایت دارد . تگ H2 همانند یک راهنما عمل میکند و علاوه بر فهماندن موضوع به کاربران و خوانندگان وبسایت میتوان مطلب را برای ربات های موتور های جستوجو هم بهینه و قابل تفسیر کرد . تلاش کنید کلمات کلیدی در صفحه را به صورت هوشمندانه ای در تگ H2 قرار دهید که این تگ ها فیک و برای اسپم تشخیص داده نشوند و هم ربات های موتور جستوجو را راهنمایی کند هم خوانندگان وبسایت سردر گم نشوند .

H2 Tag

همان طور که در تصویر فوق هم مشاهده میکنید اولویت بررسی تگ ها در وب سایت ابتدا با تگ H1 است و تگ عنوان مطلب محصوب میشود .

و تگ H2 اولویت بعدی را دارد و میتواند به صورت نا محدودی در مطلب وجود داشته باشد ولی باید حتما باید شرایطی که برای آن ‌کر شد حتما مد نظر قرار بگیر تا مشکلی پیش نیاید .

تگ H3 هم زیر عنوانی برای تگ H2 است . اگر مطلبی بسیار طولانی دارید که هر مطلب از آن چند بخش است حتما از آن استفاده کنید تا به بهترین نمره سئو برسید.

Search console

رونمایی گوگل از نسخه جدید وبمستر تولز (Search console)

رونمایی گوگل از نسخه جدید وبمستر تولز (Search console)

گوگل امروز با ارسال ایمیل به بعضی از وبمستران خبر از بروز رسانی بخش ابزار وبمستر تولز (کنسول گوگل) داد؛ نسخه جدید فعلا در حالت BETA (آزمایشی) می‌باشد.

رابط کاربری در نسخه جدید بهتر شده است و امکانات جزئی‌تری را نشان می‌دهد.

نسخه جدید وبمستر تولز
نسخه جدید وبمستر تولز

خواندن ادامه “رونمایی گوگل از نسخه جدید وبمستر تولز (Search console)”