تگ H2 چیست و چه استفاده هایی دارد ؟

تگ ها عنوان بندی هایی است که شما با یک تا چند کلمه تلاش میکنید عنوان مطلبی را به خواننده نمایش دهید تا خواننده شِمای کلی از مطلب را به دست آورد .

از تگ H2 میتوان به عنوان مهم ترین تیتر درون محتوایی نام برد که در دریافت نمره خوب سئو مطالب شما تاثیر بسزایی دارد چون این تگ خوانش را برای خواننده راحت تر میکند.

ممکن است شما در یک مطلب در مورد موضوع مد نظر خواننده توضیح های بسیاری داده باشید که یا خواننده آنهارا از قبل بداند و یا اصلا نیازی به انها نداشته باشد بلکه قسمت خواسی از مقاله یا نوشته شما مد نظر او باشد . پس میتوان با جداسازی به تگ های مختلف و در موضوع های مرتبط به پاراگراف آن را برای خواننده قابل دسترس تر کنید .

تاثیر تگ H2 در سئو

ساختار محتوا تاثیر بسزایی بر سئو سایت دارد . تگ H2 همانند یک راهنما عمل میکند و علاوه بر فهماندن موضوع به کاربران و خوانندگان وبسایت میتوان مطلب را برای ربات های موتور های جستوجو هم بهینه و قابل تفسیر کرد . تلاش کنید کلمات کلیدی در صفحه را به صورت هوشمندانه ای در تگ H2 قرار دهید که این تگ ها فیک و برای اسپم تشخیص داده نشوند و هم ربات های موتور جستوجو را راهنمایی کند هم خوانندگان وبسایت سردر گم نشوند .

H2 Tag

همان طور که در تصویر فوق هم مشاهده میکنید اولویت بررسی تگ ها در وب سایت ابتدا با تگ H1 است و تگ عنوان مطلب محصوب میشود .

و تگ H2 اولویت بعدی را دارد و میتواند به صورت نا محدودی در مطلب وجود داشته باشد ولی باید حتما باید شرایطی که برای آن ‌کر شد حتما مد نظر قرار بگیر تا مشکلی پیش نیاید .

تگ H3 هم زیر عنوانی برای تگ H2 است . اگر مطلبی بسیار طولانی دارید که هر مطلب از آن چند بخش است حتما از آن استفاده کنید تا به بهترین نمره سئو برسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
مرا مطلع کن