معرفی چند افزونه سایت مپ وردپرس

یکی از بهترین راه ها برای داشتن سئو عالی و ایندکس شدن تمام مطالب و صفحات در موتور های جستوجو کمک به آنها برای فهم ساده تر از وبسایت شماست . شما میتوانید با استفاده از سایت مپی منظم و با شرایط استاندارد این فهم را برای موتور های جستوجوی بالا ببرید و به نتایج اول جستوجو برسید .

سایت مپ چیست ؟

سایت مپ لیستی دسته بندی از تمام مطالب وبسایت شماست . میتوان گفت دو نوع سایت مپ وجود دارد . Sitemap با پسوند xml این فایل لیستی از مطالب وبسایت شما در اختیار موتور های جستوجو قرار میدهد . در صورت کامل بودن و بهینه بودن ایندکس شدن سایت شما تضمین شده است . سایت مپ دیگری نیز وجود دارد sitemap (با s کوچک) نوشته میشود و پسوند آن html است و در آن لیست فایل ها مهم وب سایت وبسایت وجود دارد .

شما میتوانید از Sitemap برای ارائه انواع خاصی از اطلاعات از جمله ویدئو ها و محتواهای تصویری نیز استفاده کنید .

افزونه Google XML Sitemaps

Google XML Sitemaps

میتوان گفت این افزونه بهترین افزونه برای سایت مپ است. بیش از ۲ میلیون نصب و امتیاز ۴.۱ را از استفاده کنندگان از آن دریافت کرده است.

این افزونه پیشنهاد شده ترین افزونه برای داشتن یک سایت مپ مرتب و اصولی است. در مطلب بعدی به صورت مفصل به تشریح امکانات این افزونه خواهیم پرداخت.

افزونه Yoast SEO

Yoast SEO

این افزونه هم از جمله افزونه هاییست که از آن بیشتر به عنوان افزونه ای برای بهبود سئو وبسایت استفاده میشود ولی صد در صد یک افزونه برای بهتر کردن سئو وبسایت شما حتما سایت مپ شما را هم برای موتور های جستوجو خوانا میکنید ولی میتوان گفت در حوضه سایت مپ در برابر Google XML Sitemaps حرفی برای گفتن ندارد .

افزونه Google Sitemap by BestWebSoft

Google Sitemap by BestWebSoft

این افزونه هم یکی از افزونه هایی است که معرفی آن خالی از لطف نیست.

این افزونه با جدید ترین نسخه وردپرس سازگار است. همچنین از لحاظ استفاده میتوان گفت که از ساده ترین افزونه ها برای استفاده است.

از ویژگی های میتوان به قابلیت اتصال آن به حساب google web master tool اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
مرا مطلع کن